Зелені мільйонери

Бізнесмени разом з любителями природи йдуть на рекорд: в Україні за добу буде висаджено мільйон дерев. Спершу планували акцію на березень, але через карантин відклали на осінь. Озеленятимуть усі регіони, що не потрапили в «червону» коронавірусну зону.

Започаткував проєкт благодійний фонд «Озеленення України», до нього приєдналися учасники бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», зацікавилися й інші небайдужі громадяни. Ініціатори розраховують на масовість. Зафіксувати досягнення запросили представників «Книги рекордів України». Кажуть, що цим привернуть увагу до відновлення лісових насаджень, зацікавлять молодь поширити цей добрий почин у своїх населених пунктах. Бо ж головна мета – не «мільйонний рекорд», а постійне піклування про довкілля, створення нових парків і скверів, упорядкування старих. Такий корисний, ще й політично нейтральний проєкт об’єднає владу і громадян, бізнесменів і чиновників.

– Опитування показало, що українці переймаються різним, а от екологічні біди не потрапили навіть у десятку проблем, – зазначив перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.

– Вже висадили понад тридцять тисяч дерев тринадцяти порід, від дітей на конкурс надійшло шість тисяч малюнків, – поділилася успіхами голова фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк. – Під час карантину деревця висаджували індивідуально.

– Мільйон дерев – не так уже й багато, потреби у насадженнях значно більші, але важливо, що ініціатива йде від широкого кола громадян, – наголошує голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович.

Всеукраїнська акція з озеленення стартує 17 жовтня, о дев’ятій ранку. Її учасники сповнені рішучості не лише досягти наміченого рекордного мільйона нових зелених насаджень, а навіть перевершити його. До цієї благородної акції може долучитися кожен. Вшануйте день висадкою свого деревця чи кущика, зафіксувати це фотопідтвердженням і надішліть його на сайт greening.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company