Згода та любов!

 

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала вийшла заміж. Про це першим у соціальних мережах повідомив муфтій Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов. 

«Щойно одружив відповідно до мусульманського релігійного обряду Бекіра Сулейманова та Джамалу. Просимо Всевишнього Аллаха Божих благословінь для молодят», – написав він.

Українські таблоїдні видання в цій «історії кохання» навіть знайшли «витоки»: стверджують, що зі своїм майбутнім чоловіком Джамала познайомилася близько трьох років тому на вечірці у спільних друзів. Бекір молодший за неї на вісім років, він родом із Сімферополя, закінчив магістратуру в Києві за спеціальністю «медична радіофізика», а до цього – столичну школу економіки. Захоплюється футболом, навіть організовував великі аматорські турніри.

Джамалі ж, нагадаємо, упізнаваність та славу в Україні принесла торік феєрична перемога в «Євробаченні». Відтоді вона тримається на пікові популярності. Заміжжя може додати співачці або нових яскравих фарб у житті і творчості, або нових клопотів чи й випробувань. На все воля Аллаха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company