Жорстокий Леоненко про позбавлених жорсткості…

Мені сподобався Віктор Леоненко, який учергове рубонув привселюдно «правду-матку». Цього разу сказав усе, що думає, про новоспеченого тренера збірної України Андрія Шевченка та декотрих інших поважних у вітчизняному футболі людей.

Без жодного грання словами зірковий колись футболіст, а тепер «перчений» експерт телеканалу «Футбол 1» так і заявив: Шевченко – бездарний тренер.

В компанію Шевченку до когорти бездарних (щоб не було, напевно, самотньо) додав ще й Сергія Реброва. Забувши при тому, як на мене, ще одного «великого» тренера збірної України Олега Блохіна, якому колись на Майдані заважали люди довкола «йолки».

Як же Віктор Леоненко аргументує свій нищівний вердикт провідним фахівцям українського футболу? А дуже просто. І «Серьожка, і Андрюшка», на думку безкомпромісного Леоненка, є «пластиліновими спеціалістами». Їм бракує необхідної у футболі тренерської  жорсткості. А без того футбольних висот доскочити годі!

До речі, з-поміж тих, хто позбавлений тієї тренерської жорсткості, Віктор Леоненко називає і чинного головного тренера української збірної Михайла Фоменка. І все це – напередодні європейських баталій у Франції, до яких зосталось менше місяця.

Розповідають: як  тільки-но Леоненко зробив зопалу свій «присуд» Андрієві Шевченку і хтось виклав його на своїй сторінці у Фейсбук, то першою «лайкнула» те «делікатне» повідомлення його колишня вождиця і соратниця по спочилій у Бозі партії «Україна – вперед!» а нині нардепка з «Опозиційного блоку» Наталія Королевська…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company