Всюдисуща статистика підрахувала: щорічно камерами у своїх телефонах люди роблять понад трильйон світлин! Виробники аматорських цифрових камер, зазнаючи великих збитків, згортають виробництво: мобільні телефони невблаганно витісняють їхню продукцію на маргінес. Убудована у мобільник камера за два десятиліття свого існування по суті змінила «зупинені миті» нашого життя.
Це особливо яскраво потверджує виставка робіт переможців конкурсу «Huawei NEXT-IMAGE Awards 2020». Це творче змагання – серед наймасштабніших у світі мобільної фотографії. Цього року організатори отримали рекордну кількість заявок: учасники зі 120-ти країн представили понад мільйон робіт.
У конкурсі беруть участь фотографії та відео, відзняті за допомогою смартфона Huawei. Роботи учасників представлені у 6-ти небанальних категоріях:
- «Долаючи відстань (Near Far)»: фото з використанням суперширококутного телеоб’єктива або макрооб’єктива.
- «Краса ночі (Good Night)»: зйомка при слабкому освітленні.
- «Привіт, життя! (Hello, Life!)»: емоції або яскраві моменти повсякденного життя.
- «Обличчя (Faces)»: індивідуальність і потенціал портретної фотографії.
- «Моменти (Live Moments)»: короткі, до 10 хвилин, відео.
- «Історія (Storyteller)»: дивовижні історії у кількох кадрах (3-9 фото).
Неймовірні світлини переможців конкурсу вкотре красномовно переконують: можливості вловлювати мить в об’єктив смартфона необмежені, єдине обмеження – наша уява.
За останні два десятиліття новітні технології змінили наше життя до невпізнання, змінили спосіб спілкування та звички. Що нас чекає завтра? Чи не здійснять прийдешні диво-гаджети з їхнім усевидющим оком тотальну переоцінку людських цінностей? Залишається сподіватися, що людство не втратить найголовнішого: тримаючи у руках чергову новинку, вдивлятиметься в навколишній світ широко розплющеними од захоплення очима.
А тих, хто бажає насолодитися фото- і кіномистецтвом учасників «Huawei NEXT-IMAGE Awards 2020», запрошую у столичний креативний простір «Kooperativ», що на вулиці Січових Стрільців, 23A. Виставка триватиме до 30 листопада.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/oy1.jpg)
I місце — «Око мудрості», Павло Лихо.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/oy2.jpg)
II місце — «Bulb» («Лампа»), Володимир Остапчук.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/oy3.jpg)
III місце — «Капсули часу», Катерина Жаботинська.
Залишити відповідь