Живіть барвисто!

Чи знаєте ви, що весь світ складається з вібрацій? Навіть колір має свої коливання. Різні барви оточують нас звідусіль, певним чином діючи на самопочуття, настрій і навіть ефективність того, чим займаємось. Але мало хто надає цьому значення, мало хто використовує колір, щоб «коригувати» свій настрій, преображати оточення. 

Більшість людей бережуть яскравий одяг для особливого випадку, а на щодень одягають речі темних відтінків (дуже практичні). І вже цим виповнюють сіру буденність. Статистика стверджує, що тривала відсутність яскравого кольору в житті людини накопичує негативні емоції, спричинює депресії, погіршує імунітет. Найчастіше – пізньої  осені та взимку, коли природа бідна на барви.

Тому саме час зробити «кольорову» ревізію свого гардеробу.

Загляньте до вашої шафи. Чи є там сонячний з відбитком помаранчевого, жовтий, червоний? Саме вони створюють мажорний настрій, підвищують самооцінку та продуктивність праці. Одягнутися в помаранчевий – помічний засіб подолати депресію. Також доведено, що ця барва допомагає сповнитися натхненням.

Якщо червоні кольори роблять нас сміливими та рішучими, то помаранчевий – гнучкими та креативними. Салатовий допомагає відкритися світлим почуттям любові та ніжності, а жовтий – зрозуміти та налаштуватися на здійснення бажань.

Вібрації рожевого кольору омолоджують на клітинному рівні, зміцнюють упевненість у собі: це барва світанку.

Тому дозвольте собі стати кольоровими та радісними, незважаючи ні на що. Живіть на яскравому боці світу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company