Зірка «Басейну» – при розколотих ночвах

Дуже песимістичне, ба навіть злостиве інтерв’ю дав цими днями популярному журналу «Paris Match» французький актор Ален Делон.

«Я ненавиджу теперішній час. Він мені огидний… Все довкола – суцільна фальш, всіх цікавлять лише гроші. Я залишу цей світ без жалю», – заявив 82-річна легенда кіно.

Він зізнається, що все своє життя був нікчемним батьком та так і не визнав одного зі своїх дітей, про що тепер шкодує. Натомість хоче померти разом зі своєю вівчаркою…

«Коли раптом помиратиму першим, то попрошу ветеринара, приспати і собаку, щоб вона померла на моїх руках, щоб не залишати її в цьому жорсткому світі, де вона помиратиме з горя  на моїй могилі…»

Делон уже не сподівається зустріти кохання всього свого життя. Каже, що останнім часом 10 жінок претендували на цю роль, проте жодна з них не виявилася достойною.

Найбільше, чого боїться Ален Делон, – аби після смерті ніхто не наважився його ексгумувати через бажання… провести тест для потвердження батьківства.

Актор зізнається: усе своє життя почувався самотнім, і пов’язує це з дитячою травмою. «Батьки позбулися мене, коли мені було чотири роки. Я опинився сиротою у прийомній сім’ї… Вже потім обоє моїй батьків прибігли до мене, коли я став знаменитим… Вони раптом згадали, що мають сина…»

Спокутою звучать з вуст актора і зізнання про те, що він дуже часто не по-джентльменськи поводився з жінками, яких у нього було дуже багато. Через свою зовнішність ще з юності мав у жіноцтва шалену популярність. Ну, і користався з цього…

А тепер: «огидний час…», «суцільна фальш…»

І ймовірна смерть в обіймах пса?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company