«Зірки» тримають стрій

В час Вітчизняної проти російських варварів ніхто з українців не залишається осторонь. Увесь народ мимоволі поділився на бойові підрозділи: Збройні Сили, Тероборона, кібервійська, волонтери, лікарі, спортивний, журналістський  та мистецький батальйони…

Українські зірки естради активно допомагають ЗСУ, захисникам-тероборонівцям, мирному населенню, яке найбільше цього потребує.

Святослав Вакарчук

Від самого початку наглої збройної інтервенції росії проти України символ українського ліричного року став активно допомагати своєму народові. Святослав щодня звітує у своєму Instagram про зроблене. Він відвідує госпіталі, співає на вулицях міст України, у сховищах та метро. Команда Вакарчука опікується важливими перевезеннями допомоги нашим захисникам. У час найбільшого випробування для вітчизни Святослав дає надію українською піснею. Його «Обійми» нині стала співочим символом єдності людей, нашої злютованості у протистоянні новітньому московському фашизму. Співак зізнається: ця пісня лише тепер набула свого істинного значення.

Melovin

Виконавець Меловін, відомий як Костянтин Бочаров, також долучився до допомоги. Він переформатував свій телеграм-канал на чат допомоги людям. Там анонсує благодійні акції, запрошує до співпраці у створеному ним-таки координаційному центрі допомоги. Центр займається сортуванням гуманітарної допомоги, збирає кошти на потреби підрозділів Територіальної оборони України та надає підтримку тим, хто цього потребує.

Джамала 

Під час національного відбору на конкурс «Євробачення» в Німеччині українська співачка та переможниця «Євробачення-2016» зібрала 67 мільйонів євро на підтримку України. В Литві їй вдалося зібрати ще 52 тисячі євро. Співачка активно поширює правдиву інформацію у соціальних мережах, доносить світові істину про доблесть оборонців України і варварство рашистських загарбників.

NK

Настя Каменських теж долучилася до боротьби на музичному та інформаційному фронтах. Вона закликає глядачів з росії та білорусі не підтримувати геноцид українського народу, спростовує фейки, які виплоджують рашистські телеканали. Співачка випустила пісню на підтримку України  «Я — Україна» і презентувала її на сайті організації з протидії расизму «Anti Racism Live».

Даша Астаф’єва

Активно працює на нашу Перемогу українська модель та співачка Даша Астаф’єва. Звертається зі словами підтримки до воїнів ЗСУ, пише патріотичні вірші, створила колекцію токенів для допомоги бійцям, долучилася до приготування їжі для територіальної оборони.

Звісно, це далеко не повний список небайдужих митців. Український шоу-біз серед активних помічників наших доблесних Оборонців.

Тримає всенародний стрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company