А ФІФА нехай хоч свисне

ФІФА на ЧС-2018 по суті підтримала Росію, котра окупувала Крим та воює з Україною на Донбасі. Ця футбольна чиновницька організація, бачте, заборонила футболістам виголошувати «Слава Україні».

І оголосила попередження футболістові збірної Хорватії Домагою Віді саме це вітання…

Я не розумію, що є кримінального у вигукові Домагоя Віди?! І яке таке розслідування ФІФА збирається проводити з того приводу?! Що заборонене вигукував Віда?!

Якщо вже не можна виголошувати «Слава Україні», тоді логічно було би тому ж ФІФА покарати і всю збірну Росії, яка усім складом горлопанила «слався, отєчєство».

А ще було б краще, якби те (теперішнього складу функціонерів) ФІФА не сунуло свій корупційний писок у довкола футбольні пристрасті. Менше видно було б їхній холуйський прикид.

P.S. До речі, збірна Росії співала про «отєчєство» привселюдно, на футбольного полі, а Віда висловився – після гри і, власне, поза грою. А поза грою – яка може бути компетенція ФІФА?! Поза грою Віда – звичайнісінький собі громадянин, і виголошувати може все, що собі бажає, і ФІФА при цьому нехай хоч свисне у свій суддівський свисток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company