Американська обсерваторія російських злодіянь

Державний департамент США повідомив про запуск «Обсерваторії конфліктів» – спеціальної програми, що фіксуватиме воєнні злочини рф на території України.

Програма співпрацюватиме з науковими дослідниками та приватними організаціями, чиї інтелектуальні здобутки зможуть осягнути в повному об’ємі масштаб та конкретику скоєних злочинів. Інформація з відкритих джерел про злочини російської вояччини – знімки із супутників, пости в соцмережах, статистика та свідчення від українського уряду і т.д. – документуватиметься та верифікуватиметься..

Для того, аби іноземні прокурори вже на етапі дослідження та збору даних могли формувати кримінальні справи на основі дійсних матеріалів, громадськості відкриють доступ до результатів роботи програми – на спеціальному сайті. Уряд США вже виділив 6 млн доларів для фінансування програми , проте США розраховують і на міжнародну підтримку.

«Conflict Observatory» — це ще одна демонстрація непохитної підтримки Сполученими Штатами народу України, який відважно захищає свою країну та свою свободу у відповідь на зумисну, невиправдану та неспровоковану війну президента путіна», – заявляє держдеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company