Англійська? За милу душу!

Якщо колись давно секретарка спромагалася настукувати текст на друкарській машинці швидко, із заплющеними очима, ще й без помилок, то могла працювати у приймальні високого начальника. Сьогодні навіть секретарці замало бути на ти з комп’ютером, бездоганно працювати у різних програмах. Потрібне знання іноземної мови, бажано англійської. Вже не кажу про бізнесменів, людей мистецтва чи й журналістів. Іноземні мови давно перестали бути привілеєм дипломатів.

Проте за сучасним ритмом життя та усталеними звичками знайти вікно для вивчення мови непросто. А якщо кожну вільну хвилину витрачати на студіювання словничка і правил? За день вільні хвилини складуться в годину…

Школа англійської мови «GreenForest» в Instagram провела «лайф»-урок.  Юлія Кравченко, поділилася секретами швидкого вивчення іноземної мови. Викладачка та івент-менеджерка школи уже вісім років проводить розмовні клуби, лекції та англомовні вечірки. Невимушеність – одна із запорук успішного оволодіння англійською.

–  Але найголовніше: щоб вивчити мову, треба використовувати її завжди і всюди, особливо на початках, коли ще погано її знаєте, –  пояснює Юлія Кравченко і розкриває козирі швидкого опанування мови: – Зробіть мову стилем свого життя, адже англійська потрібна не лише для роботи. Це перегляд кінофільмів, читання захоплюючих книжок, подорожі і вільне спілкування з новими людьми, зі світом.

За словами викладачки, не треба просто зазубрювати нове слово. А треба зрозуміти у якому контексті, у яких ситуаціях воно використовується. Тоді спрацює асоціація, і пам’ять одразу його зафіксує. Не ігноруймо зорову пам’ять: покладімо перед очима на робочому столі список слів, які хочемо вивчити. Впродовж дня наше око обов’язково кілька разів за той перелік зачепитися.

А коли засвоїмо значення слова, повторюймо його, а потім і речення з ним – і то кілька разів. У пригоді можуть стати улюблені герої з фільмів: проказуймо слово чи вислови з ними, а потім і самостійно.

Юлія Кравченко радить використовувати інтернет-словники, до того ж не один. Але не забувати перевірений словник-книжку. Придумувати речення з вивченими словами на якусь конкретну тему чи описувати ситуацію. Так легше візуалізується його вживання. Нове слово варто вживати кілька разів упродовж дня, міняючи речення.

–  Приділіть особливу увагу граматиці, без неї нікуди в будь-якій мові, –  настійно радить Юлія Кравченко. – Візьміть цікавий вислів чи складіть власний і детально проаналізуйте граматичні складові речення.

А щоб оцінити успіхи у вивченні мови, записуймо свою розмовну англійську на телефон. Це допоможе виправити помилки.

–  Не бійтесь говорити як виходить, навіть з помилками, – переконує пані Юлія. –  Спілкуйтеся англійською з друзями, а найкраще – з носіями мови, і все у вас вийде. Навіть швидше, ніж сподіваєтеся.

І додає:

–  Якщо вам не подобається вивчати англійську, робіть нею те, що вам подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company