Благородна Міс

Оргкомітет «Міс Україна Всесвіт» відмовився від традиційного святкового шоу цього року. Тому офіційний титул «Міс Україна Всесвіт – 2022» передали Вікторії Апанасенко, яка стала «I Віце-Міс Україна Всесвіт – 2021». Дівчина отримала титул, зокрема, за активну волонтерську діяльність.

Вікторія нині мешкає у Києві. 26 лютого вона виїхала зі столиці на захід України. До квітня, разом із іншими блогерами, дівчина розповідала про події в Україні, поширювала інформацію про евакуацію людей з «гарячих точок». Згодом допомагала формувати та роздавати гуманітарну допомогу постраждалим у Києві, Бучі, Ірпені, Гостомелі.

Зараз Вікторія Апанасенко готує в одному зі столичних закладів їжу для батальйонів ЗСУ та людей похилого віку. Разом з подругою допомогагає продуктами, медикаментами і засобами гігієни дітям, літнім людям та внутрішньо переміщеним особам.

Організатори конкурсу вже почали співпрацювати з дизайнерами для створення вбрання до конкурсу національних костюмів та планують низку важливих соціальних і волонтерських проєктів спільно з посольствами інших країн і міжнародними організаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company