Близький Схід поближчає

Українсько-Арабська ділова рада запропонувала створити в Україні банк зі 100-відсотковим капіталом арабських бізнесменів. Нова фінустанова повинна полегшити вихід на ринок України багатьох компаній з Близького Сходу. Про це повідомляє UBR.

За словами президента ради Шейха Емада Абу Алруба, арабські компанії готові інвестувати в наше сільське господарство і переробну промисловість. І такий банк значно полегшить цю процедуру.

Стратегічним завданням організації є залучення в Україну інвестицій на загальну суму 100 млрд. доларів. Крім того, Українсько-Арабська ділової рада допомагатиме розробляти відповідні нормативно-законодавчі акти.

«В Україні слід ухвалити закони, які б захищали іноземні інвестиції, боролися з корупцією у судовій гілці влади і спростили візовий режим для представників ділових кіл», – зазначив Шейх Емад Абу Алруб.

Віце-президент Українсько-Арабського ділової ради Олег Березюк закликав арабських підприємців оперативно інформувати про всі випадки корупції з боку правоохоронних органів і місцевої влади, які відразу будуть протоколюватися і про які сповіщатимуть перших осіб України.

Довідково. Українсько-Арабська ділова рада створена в грудні 2016 року як громадська некомерційна організація, членами якої стали представники уряду, дипломатичних кіл та керівники українських і арабських провідних галузей бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company