Чергової мобілізації, дасть Бог, не буде

Сьомої хвилі мобілізації військовослужбовців може не бути, заявив в ефірі Радіо Свобода речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов. Таке рішення Генеральний штаб має ухвалити після військових навчань «Весняний грім-2016».

«За три місяці до лав ЗСУ військовослужбовців-контрактників надійшло близько 18 тисяч , це достатньо серйозна цифра. Буквально після завершення стратегічних командно-штабних навчань ми зможемо зробити висновки чи потрібна сьома хвиля мобілізації і якщо так, то в яких обсягах. За нашими розрахунками, буде стояти питання щодо призову від 5 до 10 тисяч громадян, але знову ж таки – лише в тому разі, якщо така потреба буде», – пояснив Селезньов.

Керівник Генштабу Віктор Муженко також зауважив, що необхідність у черговій хвилі мобілізації залежатиме від кількості військових, яких приймуть на військову службу за контрактом.

До цього додамо сумну статистику: від квітня 2014 року, за даними ООН, на Донбасі загинули понад 9 тисяч людей, близько 21 тисячі поранені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company