Дім із Новорічними дивами

Для багатьох нині прикрасити ялинку до Новорічно-різдвяних свят – справа вельми затратна. У гривневому еквіваленті. Тому спробуємо знайти альтернативу традиційним купованим ялинковим іграшкам.

Шукати її пішла до столичного Центру української культури та мистецтва. Ще з 2011 року кожного грудня тут святкують Новорічну Іграшку. Цього разу організатори свята зібрали під один дах понад 2000 ялинкових прикрас – з дерева, вати, ниток, скла, мережива, рогозу… Ще й представили святкові фотопроекти.

У цьому різноманітті є і антикварні ялинкові прикраси та вітальні листівки з різних куточків світу, завдяки колекції письменниці Лади Лузіної. Є рукотвори українських майстрів, а також зимові пейзажі на полотнах відомих художників…

Вхід вільний. Тому будь-хто може прийти і зануритися в зимову казку, створену Світланою Долеско та її феями-помічницями.

Для тих, хто прагне навчитися чогось нового та зробити чудовий новорічний подарунок своїм рідним, у Центрі відбувається безліч майстер-класів: для дітей, дорослих і всієї родини.

Тут вам запропонують безкоштовно надіслати святкову листівку у будь-який куточок України. Справжнє казкове диво, яке, на жаль,  загубилася серед павутини соціальних мереж.

А ще кожен охочий зможе стати членом журі конкурсу «Наймиліша серцю новорічна іграшка», обрати голосуванням найкращий експонат виставки.

Організатори створили для відвідувачів чудову фотозону на тлі засніженого лісу, маленьку крамничку новорічних сувенірів та «Куточок Діда Мороза».

Здавалося б, маленька новорічна іграшка. Але це вона наповнює святковим настроєм не лише оселю, а й душу. Всі чекають на щасливе диво. А воно обов’язково знайде того, хто дочекається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company