Дочекаємося Байдена?

Президент України має намір офіційно запросити Президента США Джо Байдена та інших світових лідерів на врочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України. Про це заявив в інтерв’ю ТСН.ua. заступник керівника Офісу Володимира Зеленського Ігор Жовква.

Посадовець додав, що цього року в Україні відбудеться кілька знакових подій, на які керівництво держави запрошуватиме глав держав і урядів. Серед них пан Жовква назвав саміт «Кримської платформи» і вшанування 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру.

Заступник керівника ОПУ висловив упевненість у тому, що візит новообраного американського президента в Україну — це питання недалекого майбутнього. І наголосив: Президент Зеленський теж відвідає США з офіційним візитом.

«Такий візит ми готуємо, паузи у нас не було. Коли нова американська адміністрація повноцінно приступить до виконання своїх обов’язків, включаючи вищих посадових осіб, держсекретаря, відповідних помічників і його заступників, й інших міністрів, вони підхоплять цю тему, і будемо цей візит готувати», – пояснив Ігор Жовква.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company