Додатком проти насильства

В Україні з’явився перший мобільний додаток «WhiteRibbonUA» для захисту жінок і дітей від домашнього насильства. Про це сповістила організація «Біла стрічка Україна», яка і розробила застосунок. Його представили як складову інформаційного арт-проекту «Це не гра» 25 листопада, у Міжнародний день протидії насильства щодо жінок.

Завантажити додаток можуть користувачі Android та iOS, пише «Українська правда». У ньому три підрозділи: екстрена допомога жертві; ведення обліку фактів насилля; надання інформації для виявлення ознак домашнього насилля.

Застосунок забезпечує прямий зв’язок з Національною поліцією України, дає змогу жертвам домашнього насильства миттєво повідомити правоохоронцям про небезпеку. З його допомогою можна визначити власну локацію та місцезнаходження найближчого центру підтримки, поліцейської дільниці або служб екстреної допомоги. Функція «Мій щоденник» допоможе відстежувати, фіксувати та документувати всі факти вчинення насильства. Є інформація про поширені типи жорсткого поводження, наведено приклади домашнього насильства. Тут-таки можна  конфіденційно протестуватися про стан стосунків «Я в небезпеці».

«Часто кривдники позбавляють своїх жертв будь-якої можливості особистого простору, – розповіла Тетяна Рамус, посол доброї волі «Білої стрічки Україна». – Беручи це до уваги, зрозуміти функціонал додатку неможливо, навіть якщо телефон жертви переглядається. Така додаткова функція захищає від провокування агресора».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company