Джамала: мій підпис «фейковий»

Відома співачка Джамала, яка цього року представлятиме Україну на 61-му пісенному конкурсі «Євробачення», назвала «фейком» інформацію, поширену прес-службою Незалежної асоціації телерадіомовників, про нібито підписання нею листа проти прийняття закону щодо квотування в радіоефірі україномовної музичної продукції.

«Виявляється, що певна організація на власний розсуд оприлюднила перелік виконавців, які виступили проти ініціативи міністра культури. Зі мною це не узгоджували», – написала співачка на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Джамала також повідомила, що її продюсер Ігор Тарнопольский «дійсно брав участь в обговоренні цієї ініціативи і критикував її положення, але і він нічого не підписував».

Співачка зазначила, що вивчила резонансний законопроект, вважає його далеким «від ідеального» і що він «потребує вдосконалення по багатьох пунктах». На думку Джамали, артисти повинні писати і виконувати музику тією мовою, якою співає їхня душа. «Я особисто ніколи не звертала уваги ні на формати, ні на квоти, а керувалася лише власними почуттями та ідеями. В мене є пісні англійською, українською, російською і кримськотатарською. І жодна квота чи закон цього не змінить», – наголосила співачка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company