Харківська вікторія кікбоксингу

У містечку Бахмут на Донеччині відбувся великий кікбоксерський турнір під егідою Федерації цього виду єдиноборств. У безкомпромісній боротьбі першість України вибороли харківські спортсмени. У їхній скарбниці 55 нагород: 18 золотих, 22 срібні та 15 бронзових.

Кікбоксинг серед молодих видів спорту: 1987 року засновано першу його офіційну школу в Україні. Тоді ж таки в колишньому СРСР організували  Всесоюзну раду кікбоксингу.

Першовідкривачами цього «буржуазного» виду спорту в Україні вважають каратиста Андрія Чистова та боксера Павла Орла. Саме завдяки Павлові уже після проголошення Незалежності України, в 1992 році українські кікбоксери вибороли 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі Чемпіонату світу. У пам’ять Павла Орла тепер відбуваються щорічні всеукраїнські турніри з кікбоксінгу.

А торік кікбоксинг нарешті включили до переліку видів спорту, заангажованих для Європейських ігор 2023 року, які відбудуться в Польщі з 26 червня по 2 липня. Це важливий знак олімпійської перспективи цього виду єдиноборств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company