Хоч і абияк, зате не безкоштовно

Народні депутати провели останнє пленарне засідання і з чистою совістю подался на канікули, до п’ятого вересня. Правда,  наступного тижня, за розкладом, мали б іще попрацювати в округах з виборцями.

За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, впродовж  сесії попрацювали плідно: ухвалили 125 законів, ще 38 законопроектів у першому  чи повторному читанні. А ще – 186 постанов та інших актів.

Втім у  Комітеті виборців України  не такі оптимістичні, бо стверджують: депутати підняли свою активність до рівня абсурду. Станом на 9 липня надпродуктивні обранці подали 5486 законопроектів і 4188 постанов – таку кількість неможливо розглянути, навіть якщо Верховна Рада працюватиме цілодобово  до наступних виборів.

А водночас, за статистикою, яку наводить Комітет виборців, нардепи не дуже охочі до роботи. За кількістю прогулів лідирує один із найкрикливіших опозиціонерів Олександр Вілкул: пропустив 98% голосувань. Загалом «мертвими душами» у парламенті працюють 49 депутатів, вони прогуляли понад 90%  голосувань. Ще 139 парламентарів не прийшли більше, ніж на  половину засідань.  Серед «сачкунів» – брати Добкіни, Михайло і Дмитро, Нестор Шуфрич, Дмитро Ярош, Володимир Парасюк, Семен Семенченко…

«Працювала Верховна Рада, в кращому випадку, упівсили»,  –прокоментував голова Комітету виборців Олексій Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company