Інклюзивна «Колискова»

У Вишгороді, що біля Києва,  інклюзивний театр «PerfecoinKilaba» порадував довгоочікуваною прем’єрою – спектаклем «Колискова для Дракона».

Дорослі і юні глядачі, та й самі самодіяльні артисти зійшлися у відгуках-враженнях: вистава перевершила їхні сподівання і поборола вагання та упередження.

…Чотири місяці репетицій позаду. За хвилини до вистави юні актори схвильовано повторюють діалоги. Поруч батьки, а в залі аншлаг: тихий гамір очікування і переживань.

Для хлопчаків Геннадія та Емануїла це перший виступ у житті, але їхнє хвилювання щасливе: така можливість реалізувати себе! А Марія та Іванка у театрі стали справжніми подругами. Вже понад рік дівчата разом на сцені…

У спектаклі беруть участь 46 юних артистів: співаки, музиканти, сурдоперекладачі. Уляна Данилюк, художній керівник театру, розповідає, що «Колискова для Дракона» –  це історія про страхи, з якими мають справу діти, а надто –  діти з інвалідністю.

– Отак, сценічним перевтіленням поборюємо страхи, які заважають дітям бути відкритими.

У театральні трупі «PerfecoinKilaba» –  і нормотипові діти, і діти з різною нозологією, фізичною та ментальною. Для юних акторів тут діє непорушне правило: нікого не обмежувати ані за віком, ні за фізичними особливостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company