Карнавал Вроди і Таланту

Другої неділі травня, у День Матері, сцена концернтної зали Київського університету імені Бориса Грінченка осяялася найяскравішими барвами весни, заясніла радісними дитячими личками: тут відбувався II Всеукраїнський благодійний фестиваль моди і таланту «Маленька Красуня України 2019».

Галасливі глядачі зайняли свої місця у залі, поважне журі примружило прискіпливі погляди, татусі завмерли в очікувані, а матусі… Вони бігають за лаштунками, шукаючи костюми, шпильки, черевички та… дітей. Маленькі ніжки тупотять перед важливим виходом на сцену, адже хтось уперше постане в усій юній красі перед такою силою цікавих очей. Нарешті на сяєво рампи, під гучні оплески виходять перші маленькі красуні та красені України.

Найкращі сукні та корони, капелюшки та костюми. Кожна юна леді – особлива і неповторна. Від розмаїття барв аж очі розбігаються…

 Кожен маленький красень – справжній джентльмен: дає змогу маленьким принцесам виблискувати, та при цьому не залишається тінню. Спалахи фотокамер ледь встигають зняти кожну мить справжнього, «бразильського» карнавалу.

Втім лише вроди недостатньо для того, щоб бути найкращим. Не вродись, а вдайся – це ще наші пращури казали. А тому кожен учасник фестивалю демонстрував свої здібності, таланти.

Перший номер,.. перші сльози гордості та розчулення… Крихітні ручки розсипають пісок, творячи справжні шедеври. Під акомпанування пісні «Україна – це ти» з’являються, зникають і знову з’являються обриси краєвидів: побачивши раз, їх уже не забудеш… Дар’я Нікітіна ще раз нагадала, як важливо любити, цінувати та не забувати рідну країну.

Хтось співає, проймаючи ніжністю та щирістю кожне серце слухача, хтось – літає у повітрі та дивує глядачів гнучкістю, заворожує неймовірними трюками з обручем. Наймолодші крихітки читають вірші про найдорожче:  батьків та Батьківщину… І про себе прекрасних.

Дефіле талановитих учасників, певне, позаздрили би й професійні моделі:  чіткі, відпрацьовані рухи, щирі погляди…

Організатори фестивалю не забули і про матусь, а маленькі красуні та красені подарували маленькі серця кожній, хто їх любить та береже.

Мами й самі на  мить стали учасницями казки. Красиві та ніжні добрі  янголи, котрі охороняють спокій родини.

– В дитинстві часто брала участь у таких заходах, –  розповідає засновниця конкурсу, володарка золотої перехідної корони «Міні-Міс України 2011», «2-а Принцеса Світу 2011» та директор центру естетичного виховання, моди і стилю «Little Miss» Ярослава Куліш. – Батьки розвивали мої таланти мотивували… Як і тоді, нині теж надихають мене. Набувши досвіду у конкурсах стала практикувався як ведуча, помічник організаторів… І сталося так, що й сама організувала конкурс. Великою допомогою і підтримкою для мене була і є моя команда, вона ж і родина. Трохи пізніше до нас приєдналися справжні професіонали своєї справи. Саме так і народилася «Маленька Красуня України».

– Чим значущі такі творчі змагання?

– У першу чергу, вони заохочують дітей відкривати, розвивати свої таланти, виховують упевненість у собі. Це надзвичайно допоможе у житті. Ми намагаємося показати дітям, що з їхніх маленьких кроків починаються великі вчинки – зокрема, участь у різних благодійних акціях. Корона, стрічка та чарівна усмішка  не головне – важливо працювати над собою та мотивувати інших на добрі справи.

– На Ваш погляд, яке майбутнє чекає на проект «Маленька Красуня України»?

– Дуже хочу, щоб наш конкурс охопив усі регіони України. Це дивовижно, коли учасники приїжджають з різних міст, знайомляться, товаришують, а потім залишаються справжніми друзями на довгі роки. Тому зараз для нас важливо розширити географію конкурсу, розвиватися.

– Які враження залишило цьогорічне свято?

– Діти задоволені, то й я задоволена. Найголовніше для мене – це добрі, щирі емоції батьків та дітей. Тому вважаю: «Маленька Красуня України 2019» вдалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company