Конкурс ялинкотворців

Час пити гаряче какао, вдягати теплі речі, всім разом прикрашати ялинку та зігрівати посмішками одне одного: скоро в наші вікна зазирне та чарівна ніч, коли на межі між роками, ми по-дитячому щиро сподіваємося дива.

Незмінним символом цього свята залишається «зелена красуня». В Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка організували конкурс «Новорічної дизайнерської ялинки». Майбутні митці мали неабияк напружити уяву, щоб створити креативні подоби головного новорічного символу. Які, до того ж, були б екологічною альтернативою вічнозеленим деревам.

Такий конкурс відбувається вже третій рік поспіль. Цього разу на ньому представили розписані ялинки-конуси, дизайнерські ялинки, карнавальні маски та новорічні листівки.

– Студенти створили справді цікаві й неординарні елементи новорічних свят, –  не приховує задоволення Костянтин Бацак, директор Інституту мистецтв. – Дизайн – це прикладна спеціальність, яка створює настрій.

Ялинки витворено з традиційних дизайнерських матеріалів (папір, картон, пластик), ба навіть з нехарактерних для об’ємно-просторової дизайнерської практики матеріалів (нитки, тканина). Також студенти використовували в своїй творчості розпис.

У номінації «Розписана ялинка-конус» перше місце виборола Вікторія Краснощока, у номінації «Дизайнерська ялинка» та «Новорічна листівка»  – Катерина Кабакова, в номінації «Карнавальна маска»  –  Катерина Алєксєєва. Серед студенів Університетського коледжу поза конкуренцією виявилась Олександра Боброва.

І переможці, й учасники тішились організацією конкурсу, дипломами та подарунками, а глядачі-студенти захоплено роздивлялися чудернацькі ялинки  І, звісно ж, залишали на згадку у своїх мобільних телефонах їхні «фотопортрети»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company