Луцьк зазвучить

Туристичний сезон 2021 року в Луцьку відкриватиме артпроменад  «Так звучить  Луцьк». Про це сповістила на своєму сайті Луцька міська рада. З 28 по 30 травня вулиці старого міста перетворяться на один велетенський майданчик для музикантів, співаків та інструменталістів, що виконуючи класичну музику, нативно розповідатимуть авдиторії про своє рідне місто..

Торік захід скасували через пандемію.

Слухачам підготували унікальну програму. Вперше в місті вконають «Реквієм» Луїджі Керубіні. «Луцький гра дуал» не звучав з XVII  століття. Проте спеціально до заходу його ревіталізацію зробив заслужений діяч мистецтв композитор Віктор Тиможинський. Також відбудеться прем’єра відеоролика про Габріелю Запольську, польську письменницю та акторку, чий занедбаний маєток у селі Прилуцьке збираються реставрувати.

На фестиваль запросили відомі колективи: камерний оркестр “Кантабіле”,  архієрейський хор “Оранта, ансамбль скрипалів Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені  Ігоря Стравінського, вокальний чоловічий квартет “Luciano”, симфонічний оркестр Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського та струнний квартет “Infinity”.

Вони виконають твори світових та українських композиторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company