Лицар

Знайомтеся: Андрій Хоманчук, активний учасник Революції гідності, волонтер і воїн. Це він подарував десятьом учасникам бойових дій на Сході України, які пересуваються на візках, квитки на фінал «Євробачення», який відбувся 13 травня у Києві.

«Нова людина нашої країни. Правильна людина країни, яка розвивається в правильному напрямку. Він придумав і здійснив диво подарував свято бійцям, які втратили на фронті здоров’я. Подарував їм радість і хороший настрій. А ще подав чудовий приклад для наслідування. Робити добро іноді непросто, але це те, що робить нас людьми», – написала про Андрія  на своїй сторінці «Фейсбуку» журналістка Романа Мельниченко

Бійців, які приїхали на конкурс у столицю, Хоманчук спільно з волонтерами знайшов завдяки соцмережам. Фінансову частину витрат на квитки й транспортування військових покрив частково сам, а частково допомогли «Фейсбук»-приятелі  та й просто небайдужі люди. Вже за добу Андрієві вдалося зібрати близько 15 тисяч гривень.

Далі спільно із волонтерами військовий формував групу із АТОвців, які пересуваються на візках. За словами Андрія, найважче було зібрати побратимів та організувати транспортування для них.

Квитки для військових придбали у сектор Wheelchair, де зручно розташовувалися візки та супровід.

До та після фінального концерту «Євробачення» до українських військових у формі підходили іноземці, спілкувалися, фотографувалися. Співвітчизники також не оминали й дякували бійцям.

Публікуючи у соцмережах знімок своїх побратимів, Андрій Хоманчук написав:  «Ось так,  вже втомлені, але задоволені, наші хлопці видивлялись результати голосування фіналу «Євробачення». 
А що хтось показав там ср*ку  (йдеться про скандально-хуліганську витівку пранкера Седюка під час виступу Джамали, – редакція), то таке, воно показало все, на що воно, убоге, було здатне. Не звертайте уваги. Ось хто справжні Герої цієї ночі і нашого життя! Та ще ті, хто зараз в окопах».

Честь і пошанівок, Андрію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company