Міністр – за помічні олівці

Через тиждень навчальні програми початкової школи з’являться в електронному форматі на платформі ed-era.com: там їх можна буде переглядати, навіть залишаючи коментарі й зауваження. Про це розповіла міністр освіти та науки Лілія Гриневич. За її словами, шкільні програми перевантажені інформацією, не відповідають віковим особливостям дітей, а найголовніше – містять багато такого, що не придасться їм у житті.

«Стандарти переглядатимуться увесь наступний рік, але діти не можуть чекати. Особливі проблеми накопичилися у початковій школі. Дитина у ІІІ класі не хоче йти до школи, випадає з процесу, їй важко, вона не розуміє. Тому ми оголосили інтерактивне розвантаження програм. З наступного тижня на платформі ed-era.com викладемо програми початкової школи, усі зможуть бачити, коментувати і висловлювати зауваження», – повідомила міністр. Наголосивши: учням молодшої школи дозволять писати олівцем, адже, на думку психологів, закреслювання погано впливає на психоемоційний стан малечі, або вони взагалі бояться помилитися.

«Я прихильниця того, щоб виконання домашнього завдання не призводило до психологічних травм у дітей. Кожен з батьків знайомий із ситуацією, коли доводиться виривати сторінку з зошита і переписувати ще раз, тому що ви щось закреслюєте, виправляєте. Наша ідея доволі проста – дозволити вчителям у молодшій школі працювати з дітьми олівцем», – зазначила Лілія Гриневич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company