Міносвіти перевірить результати ЗНО

Саме для цього, за повідомленнями прес-служби Міносвіти, в Українському центрі оцінювання якості освіти створено відповідну робочу групу. Аби належно опрацювати запит Генеральної прокуратури України щодо проведення технічної перевірки достовірності результатів зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році та 2014 році.

Робоча група виявила ознаки недостовірності результатів зовнішнього незалежного оцінювання, які знаходяться у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти. Так, за 2015 рік зафіксовано незбіг результатів оцінювання 102 осіб, за 2014 – 90. Узагальнену інформацію про результати технічної перевірки передано Генеральній прокуратурі України.

Ознаки невідповідності виявлено у 185 роботах учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року та у 234-ох минулорічних роботах, що становить 0,02% та 0,03% відповідно від загальної кількості.

Міністерство освіти і науки України має намір створити комісію для встановлення достовірності результатів, зазначених у сертифікатах, які були витребувані Генеральною Прокуратурою України на експертизу.

Для мінімізації ризиків будь-якого втручання до системи в Українському центрі оцінювання якості освіти вжито низку заходів організаційного і кадрового характеру.

Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року відбувається відповідно до календарного плану, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, йдеться у повідомленні його прес-служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company