«Моє тіло – моє рішення»

Близько 5000 учасників, переважно жінки, провели демонстрацію біля входу в мерію Лос-Анджелеса (США), щоб підтримати право на аборти, захищене конституцією Сполучених Штатів. Акцію ініціювала організація «Women’s March Foundation».

Демонстранти скандували : «Ми не відступимо!» і «Моє тіло – моє рішення!». Це реакція громадськості на появу у пресі інформації про те, що Верховного суду США готує скасування судової практики «Роу проти Уейда», яка з 1973 року захищає практику абортів по всій країні.

«Ми виходимо на вулиці, бо жінкам загрожуватиме небезпека, якщо нам заборонять легальні аборти. І ми не збираємось мовчати», — заявила засновниця фонду «Жіночий марш» Еміліана Герека.

Проблема легальності абортів, на жаль, головний біль не лише громадськості США. Конституційний суд Польщі також визнав аборти незаконними навіть за умови смертельної загрози для жінки під час пологів.

Ганна Паржинська, акушер-гінеколог, у коментарі для видання «Euronews» заявила: «Жінки, які приходять до мене – це завжди жінки, які хотіли завагітніти, чия вагітність була бажаною. Але деякі пацієнтки стикаються з аномаліями, які дозволяють дитині жити самостійно після народження… Якщо змусити жінку народжувати дитину, знаючи, що день народження може стати днем її смерті, я вважаю це абсолютно неетичним».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company