Ми незламні!

Більшість українців доволі оптимістично бачать перспективи відбудови країни після воєнних дій. Як свідчать результати соцопитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», 51% громадян України вважає, що для виходу країни з руїн вистачить 5 років. На думку 13% опитаних цей процес має завершитися до року. Найбільші оптимісти – на заході країни, молодь та ті, хто вимушено покинув свої домівки.

Обнадійливі вдповіді і на запитання чи готові україні самотужки відновлювати свою країну: 61% людей хочуть фінансово підтримати відбудову країни чи піти працювати на будівництво, 33% хотіли б, але не мають такої можливості. І лише 5% вважають, що це справа винятково влади. Більше до відновлення готові долучитися жителі центру віком від 18 до 50 років і ті, хто залишив своє місто.

90% опитаних переконані, що компенсувати економічні й інфраструктурні втрати Україні має Росія. 21%  українців стверджують, що до цього мають долучитися країни Європи, 17% – міжнародні організації, 12% – США. І лише кожен десятий опитаний вважає, що відбудова – справа лише України.

В опитуванні, проведеному «Рейтингом» 19 березня методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) взяло участь 1000 респондентів віком від 18 років – з усіх областей, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company