На крок ближче до мундіалю

Національна збірна України з футболу зіграла поєдинок півфіналу кваліфікації на ЧС-2022 проти збірної Шотландії. Матч проходив на стадіоні «Хемпден Парк» в Глазго і завершився перемогою України з рахунком 1:3.

На 33-й хвилині збірна України завдяки неймовірному голу Андрія Ярмоленка відкрила рахунок – 0:1. На 49-й хвилині другого тайму українці подвоїли свою перевагу. Караваєв поцілив у штрафну з правого флангу і Роман Яремчук головою відправив м’яч у сітку воріт. Шотландії все ж вдалося скоротити відставання в рахунку та забити нашим хлопцям один гол. Але на цьому їхня фортуна вичерпала себе. На 94-й хвилині гри Артем Довбик вийшов один на один з голкіпером і забив третій гол України, поставивши крапку в цій грі. Збірна України 5 червня зіграє у фіналі плей-офф з Вельсом.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський заявив: свою перемогу збірна присвячує українським воїнам. «Сьогодні ми показали дуже високий рівень гри, – сказав Руслан – Гордий за наших уболівальників, які підтримували нас. Атмосфера була чудовою. Шотландці зустрічали і проводили нас оплесками, це дуже приємно. Ця перемога для всіх українців, для наших воїнів, які перебувають на передовій».

Президент України Володимир Зеленський долучився до численних подяк українським футболістам за перемогу в матчі. «Є миті, коли не треба багато слів! Просто гордість! Просто спасибі, хлопці! Дві години щастя, від якого ми відвикли. Вийшли. Бились. Вистояли. Перемогли. Бо українці», – написав він у телеграмі.