На танець… в Instagram

За час карантину чого тільки ми не навчилися: слухати онлайн-лекції, активно працювати на дистанційних семінарах. А у час відпочинку – начитуватися книжок, надивлятися фільмів, навіть освоїли інтернетмандрівки. Але нашу вимушену самоізоляцію продовжили і знову постає просте запитання: у чому іще проявитися? Тим паче якщо ви активний спортсмен-любитель, який потребує викладача, чи серйозно займаєтеся танцями.

Київська студія «Myway» з 30 березня допоможе усім бажаючим, проводячи прямі танцювальні трансляції в Instagram. Проект дістав назву «Myhomedance».  Родзинка у тому, що кожен бажаючий, не виходячи з дому, в режимі «лайф» потрапляє на безкоштовні майстер-класи. Ведуть їх відомі українські танцівники: Маша Козлова, Лада Касинець, Даша Ізмалкова та інші. А відточувати хореографію допомагають учасники відомих телешоу «Танцюють всі», «Танці», інших музичних проєктів.

Глядачам детально пояснюють кожен рух, вони мають час його повторити, а за потреби – запитати про тонкощі танцювального па. Наставники діляться досвідом, розповідають про участь у конкурсах і концертах. Це теж мотивує, зацікавлює учнів. Ініціатори проекту стверджують, що тільки раді такому досвіду, бо це й нові можливості. Онлайн-уроками хоеографії від «Myway»  цікавляться й іноземці: є вже учні із зарубіжжя. Розклади занять «вивішено» на сторінці студії в Instagram.

Майстер-класи триватимуть до завершення карантину. І не біда, що ви не встигли на перші заняття. Почати ніколи не пізно. А танці наснажують у будь-якому віці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company