Новий Рік біжить Собакою…

Чекаємо дива –дорослі і діти. Але кажуть, щоб диво сталося, треба знати, як зустріти Новоріччя.

Символ 2018 року — жовтий земляний Собака. Тварина добра та компанійська, тому  й рік обіцяє бути світлим та позитивним. Сміливо беріться за нові справи і не думайте про наслідки. Все буде добре! Жовтий Собака  прихильний до тих, хто шукає кохання, бо й сам любить ласку господаря.

Тому стрічайте Новий рік у колі рідних та близьких – там, де вас найбільше люблять. Гамірні нічні клуби, галасливі вечірки не підходять. Не захоплюйтесь петардами і хлопавками – вони відлякують тварину.

На святковий стіл не шкодуйте м’яса. Песики, хай жовті і навіть земляні, – від цього тільки порадіють. І ще: страви мають буди національними, тому кулінарною екзотикою цього разу не захоплюйтеся.

Найперше, що вхопить пильним оком новорічний Собака, – наш одяг. Поставтеся до вибору вбрання відповідально. Не легковажте з кольорами: жовтий, коричневий, піщаний, золотистий та кавовий. Їх можна комбінувати, і навіть поєднувати з нейтральними кольорами.  Але. Цієї новорічної ночі забудьте про яскраве, надайте перевагу м’яким  відтінкам. Не треба, щоб у Собаки розбігалися очі: вберіться скромно, без пафосу і модного крикливого «прикиду».

А коли таки стрінете свого земляного Собаку, отоді можна його й вигуляти. Адже попереду вихідний, зимові канікули, Різдвяні свята.

У Києві Головна ялинка на Софійській площі запалила свої вогні ще 19 грудня, на День Святого Миколая. Відтоді тут святкові програми, новорічні розваги і  ярмарок.  А на столичній Виставці досягнень народного господарства –  велетенський  парк розваг. Щодня до 14 січня там понад 20  святкових локацій для всієї родини і на будь-які забаганки. Отам зустрінете не одну казку!

А  ще для прогулянок –  Майдан Незалежності, Поштова та Контрактова площі. Сяють ліхтариками, закликають гостей  піснями, ваблять смаколиками…

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новоліття стане для нас мирним, щасливим, переможним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company