Новий «туркменбаші» взявся за жінок

Тепер жінкам Туркменістану забороняється носити одяг, що облягає, фарбувати волосся та вдаватися до таких косметичних процедур, як нарощування нігтів або вій. Заборонено й білі весільні сукні. Жорсткі обмеження запровадив новий президент країни Сердар Бердимухамедов.

За новим законом дорожня поліція країни не дозволяє чоловікам перевозити жінок, якщо вони не є їхніми родичками, водіїв-порушників чекає штраф у розмірі двох тисяч американських доларів. Жінкам, в свою чергу, заборонено сидіти на передньому сидінні поруч із водієм.

За повідомленнями численних очевидців зі столиці та інших туркменських міст, поліція під час безпрецедентних рейдів у громадських місцях та офісах затримує жінок із накладними віями та нігтями та доставляє їх до відділень. Там їм наказують позбутися результатів косметичних процедур та сплатити штраф у розмірі близько 140 доларів – половини середньої зарплати у країні.

Втім офіційного оголошення або пояснення запроваджених обмежень не оприлюднено. За словами співробітників компаній, влада та керівники скликають людей на збори для обговорення президентських нововведень, але відмовляються пояснити причину чи подати копію документа, що запроваджує заборону. А тимчасом в Ашгабаді за останні тижні щонайменше 20 стюардес звільнили через використання ними ботоксу і збільшення губ.

Окрім цього, десятки пар затримано, бо вони трималися за руки в громадських місцях. Поліція звинуватила їх у порушенні традиційних підвалин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company