Переходьте на українську разом з Дантесом!

Український співак Володимир Дантес, донедавна російськомовний, закликав своїх прихильників не боятися переходити на українську, підтримувати в цьому людей та не сміятися з помилок. Цьому артист присвятив пісню, яку записав онлайн разом із саунд-продюсером Ігорем Кириленком.

«Сьогодні я, як і багато моїх російськомовних знайомих, переходимо на українську. І я точно знаю, що серед них існує проблема – це страх перед невдачею і помилками, страх сказати щось не те і не так. Тому я написав цю пісню, сидячи вдома і вивчаючи акаунти своїх друзів та інших артистів, які раніше спілкувались російською, – пояснив співак –Цим треком я хочу підбадьорити всіх, хто намагається, докладає зусилля і йде цим шляхом. А тим, хто досі боїться перейти на українську, я хочу сказати: друзі, нічого страшного в цьому немає. З мене жодного разу не посміялись, а навіть навпаки – стільки підтримки я ще не отримував».

Разом із треком на Youtube-каналі артиста з’явилося відео. Ролик створено з кадрів, які ввійшли та не ввійшли до проєкту «Мам, я роблю бізнес». Їх для відео Володимир змонтував сам.

«Де б ми не знімали – у Львові, на Донеччині чи в Полтаві – усюди люди зустрічали нас з обіймами. Я дуже хочу, щоб це відео було трохи ностальгійним, і в той же час про майбутнє, бо я впевнений, що скоро ми зможемо спокійно їздити Україною, заходити в гості, їсти й пити так, щоб по вусах текло, а до рота не попало!» – написав Дантес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company