Переможне «Соре маде!» українців

Змішаний командний турнір дзюдоїстів до 18-ти років у хорватському Поречі став переможним для української команди.  Наші спортсмени обійшли збірні Польщі, Туреччини, Грузії, а в фіналі здолали команду Франції – лідера чемпіонату за кількістю нагород особистої першості.

До складу збірної України увійшли Олександр Мартинчук, Назар Вісков, Ігор Цуркан, Іван Чернишенко, Ярослав Омельченко, Крістіан Хохлов, Юлія Штефаняк, Меланія Водянна, Юлія Кузьменко, Анна Олійник-Корнійко та Діана Семченко. «Золото» в Хорватії – найкраще досягнення українських кадетів у чемпіонатах Європи. Доти, у 2015 році, вони змогли замкнути п’ятірку найсильніших.

Раніше в індивідуальній першості на чемпіонаті Європи українцям вдалося показати найкращий результат в історії. Наша збірна здобула сім нагород (дві золоті та 5 бронзових) й посіла четверте загальнокомандне місце.

Особисті золоті нагороди вручили Ігорю Цуркану (вагова категорія до 81 кг) та Крістіану Хохлову (понад 90 кг). Бронзовими медалями відзначили Назара Віскова, Олексія Болдирева, Анну Телегіну, Анну Олійник-Корнійко та Діану Семченко.