Пісні мільйонів

«Океан не мовчить – не мовчи і ти!», – таким гаслом   Святослав Вакарчук запрошував шанувальників творчості до Національного експоцентру України, на свій концерт, який відбувся у День Києва.

Не було жодного слова про політику – лише мистецтво, музика, драйв…

Організатори доклали чимало зусиль, аби відбулося справді  унікальне світлове шоу: на величезному масиві встановили сотні прожекторів, 8 екранів, а головне – за 4 доби змонтували особливу сцену, що мала радіус 360 градусів.

Святослав Вакарчук, як і належить справжній зірці, запізнився на декілька годин. Захід запланували на 19-ту, вхід до фан-зони відкрили о 17-тій, а сам «Океан» почав співати ближче до 21-ї. Втім організатори  концерту, схоже, передбачили й це: увесь час  публіку «розігрівав»  діджей, запалював до танцю сучасними треками.

Тому прикрість тривалого очікування одразу ж забули, як тільки на сцені з’явилися ВОНИ –  Святослав  Вакарчук і його «океанічна» команда: Денис Глінін (ударні), Денис Дудка (бас-гітара), Милош Єлич (клавішні) та Владімір Опсеніца (гітара).

Яскраві емоції та пісні, що єднають серця, – саме такі неповторні враження закарбувалися у пам’яті кожного з багатотисячної публіки. Здавалося, фронтмен «Океану Ельзи» вже давно звик до народного визнання і любові, але навіть він, як зізнався, не очікував на таке велелюддя: від немовлят до людей літнього віку. Цього святкового вечора столичне ВДНГ єднало українців і численних гостей України  океанічною силою пісні. Рок-н-рольні хіти: «Там, де нас нема», «Той день», «Кавачай» та чимало інших гріють серця вже кількох поколінь. Та й нові пісні «Океанів» одразу підхоплюють мільйони: кожен знаходить у них свою відраду. Цей концерт і досі у топ-новинах: користувачі соцмереж, яким пофортунило побувати на ньому, діляться захопленими, вдячними відгуками. Схоже, під час нового грандіозного туру «Океану Ельзи» містами і містечками України, який уже анонсував Святослав Вакарчук, глядачів не бракуватиме у будь-яку погоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company