Правопис: завертаємо голоблі?

28 січня 2021 року Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову Кабміну № 437 , якою було схвалено нову редакцію Українського правопису.
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці старший партнер адвокатського об’єднання “Кравець і партнери” Ростислав Кравець.

У прес-службі ОАСК зазначили, що провадження у справі відкрито у червні 2019 року, позивачами якої були  ГО «Правова держава» та жителька міста Херсон, яка діяла в інтересах своєї неповнолітньої доньки.

В ході розгляду справи судом встановлено: Кабінет Міністрів України діяв поза межами своєї компетенції та із порушенням законодавства ухвалив згадану постанову, що регулює порядок прийняття нормативно-правових актів.

Втім заступниця міністра юстиції України Валерія Коломієць зазначила: «Ми вважаємо незаконним відповідне рішення ОАСК та оскаржуватимемо його в апеляційній інстанції. На те, аби подати апеляцію, Уряд має 30 днів».

Нагадаємо, що 3 червня 2019 року на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної Академії Наук опубліковано остаточний текст нової редакції Українського правопису.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company