Ще ближче до ЄС

Володимир Зеленський у телефонній розмові з французьким колегою Емманюелем Макроном обговорив розгляд заявки України для отримання статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. Глава держави також розповів Президентові Франції про перебіг бойових дій, операцію для порятунку військових з металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі та виклав власне бачення перспектив переговорного процесу.

«Порушив питання про постачання пального до України. – відзвітував Володимир Зеленський у твітері. – Йшлося також про оборонну підтримку від Франції, підготовку 6-го пакету санкцій, можливі шляхи експорту української аграрної продукції. Предметно обговорили розгляд нашої заявки на отримання статусу кандидата на вступ до ЄС»,

Єлисейський палац сповістив, що Президент Макрон підтвердив Президентові Зеленському: заявку України на членство в ЄС розглянуть на засіданні Європейської Ради у червні: вислухавши думки країн-учасниць, зроблять остаточні висновки. Втім Емманюель Макрон нагадав, що під час Версальського саміту всі держави – члени ЄС вже заявляли, що Україна є частиною європейської сім’ї.

Раніше Президент Макрон заявляв, що вступ України до Європейського Союзу може тривати кілька десятиліть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company