Школярам про війну

На «YouTube»-каналі Інституту національної пам’яті створили проєкт «Діалоги про війну». Для того щоб донести до дітей достовірну інформацію про російсько-українську війну. Проєкт ініціював учасник цієї війни Герой України Володимир Жемчугов.

Вже доступні для перегляду три відеорозмови учениці з ветеранами. Вони тематичні,  відповідають на запитання «Що таке війна?», «Чому Росія прагне захопити Україну?» та «Що таке сучасна російсько-українська війна?». Спілкується з учасниками бойових дій Оля Гецко, шестикласниця Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

На думку авторів «Діалогів», відео будуть корисні вчителям історії, учням 5–7 класів, військовослужбовцям, журналістам, державним службовцям, працівникам музеїв, бібліотекарям, громадським активістам.

Як повідомляє сайт Інституту національної пам’яті, проєкт містить методичні рекомендації для вчителів: мету проведення уроку або позакласного заходу, ключові повідомлення, словничок, форми проведення уроку/заходу, практичний блок (методи та прийоми опрацювання відеоресурсів в освітньому просторі), переліки питань для підсумкового обговорення та домашнє завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company