Шило на мило?

Російський «Сбербанк» повідомив, що уклав договір про продаж свого дочірнього ПАТ «Сбербанк» (Україна), йдеться на сайті фінустанови.

В консорціум, який купує 100% акцій «Сбербанку» (Україна), ввійдуть «Норвік Банк» (Латвія) і білоруська приватна компанія. «Закриття угоди очікується в першому півріччі 2017 роки після отримання схвалень угоди фінансовими і антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну», – йдеться в повідомленні.

В «Сбербанку» також запевнили, що дочірній банк в Україні має достатньо коштів для виконання зобов’язань перед приватними і корпоративними клієнтами.

Мажоритарним акціонером нового консорціуму, йдеться на сайті «Норвік Банку», став громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв і білоруська компанія, що належить йому. Саїд Гуцерієв є сином російського бізнесмена, власника «Русснефти», «Бінбанку» та ще кількох компаній Михайла Гуцерієва.

«Норвік Банк», згідно з даними офіційного сайту, посідає сьоме місце в Латвії за величиною активів. Його головний акціонер – громадянин Великобританії Григорій Гусельніков, власник «Вятка-банку» і колишній президент «Бінбанку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company