Студенти інспектуватимуть виші

Державна інспекція навчальних закладів України та студентські організації підписали меморандум про співпрацю, який сприятиме прозорості та об’єктивності державного нагляду за діяльністю вищих навчальних закладів.

Як зазначив на брифінгу голова Держінспекції  Руслан Гурак,  йдеться не лише про участь студентів у проведенні перевірок. «Ми не тільки перевіряємо навчальний заклад, щоб виявити порушення і недоліки, а й даємо можливість започаткувати ті традиції, які будуть сприяти розвитку інституційної спроможності навчального закладу до підвищення якості своїх освітніх послуг» –  пояснив Гурак. Пообіцявши організувати спеціальні семінари для студентів, аби ті «чітко могли розуміти які є вимоги, стандарти і рекомендації під час проведення інспектування навчальних закладів».

За словами голови Студентського антикорупційного агентства Микити Андрєєва, підписаний меморандум дозволить розбудувати громадсько-державне партнерство та посилити діалог між органами державної влади і громадськими організаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company