Стулімо пельку брехунам

В  Україні розпочалася громадська кампанія «Стули пельку Кремлю». Її ініціатори вимагають від українських ЗМІ не надавати слова співучасникам злочинів проти Майдану та діячам, які не визнають факту збройної агресії Російської Федерації проти України, або називають війну «громадянською». І закликають політиків, чиновників, експертів, громадських діячів, журналістів бойкотувати  проросійські медіа в Україні. До таких ініціатори акції віднесли телеканали «Інтер», «112-й канал», «NewsOne», «Україна»; радіостанції «Вєсті», «Голос столиці», «Ера», станції холдингу «UMH group»; видання «Вєсті», «Сєгодня», «Корєспондєнт», «Forbes.Україна», «Комсомольская правда в Украінє», «Аргумєнти і факти в Украінє»; веб-сайт «Страна.ua»,  а також усі пов’язані з названими ЗМІ  веб-сторінки та сервіси.

«Кремлівські медіа в Україні сіють чвари й зневіру, нав’язують нам штучно створених демагогів і популістів. Вони активно реабілітують банду «регіоналів», яку досі чомусь не покарано»,  – пояснив «Газеті по-українськи» один з ініціаторів кампанії політолог Михайло Басараб. «Кремлівські медіа з українською пропискою заперечують російське вторгнення, звинувачують Україну у війні. Вони дискредитують українських військових і вимагають миру за будь-яку ціну. Кремлівська мережа псевдожурналістів підступно перетворює образу людей на політиків у злобу до української держави» – додає журналіст Наталка Соколенко.

Одночасно ініціатори акції закликають рекламодавців не підтримувати прокремлівські медіа фінансово, а громадян не читати  видання, не переглядати телеканали і не слухати радіостанції із прокремлівським «душком».

Коментар до Стулімо пельку брехунам

  1. тамара сказав:

    Не “вимагають миру за будь-яку ціну”, а визнати терористичні угрупування ДНР та ЛНР. Припинити війну на умовах кремля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company