Українські бренди варті уваги

Нині важко всім. Бізнесу теж. Навіть «модному». Та попри труднощі, бренди намагаються працювати, підтримувати економіку.

Хтось запитає: «А навіщо нині тратитися на модний одяг? Війна, немає часу та й ресурсів на шопінг!»

Але згадайте незмінний закон економіки: ви даєте гроші бренду – бренд сплачує податки – податки йдуть на життєво важливі потреби, зокрема й на оборону. Більш того, увесь бізнес ще й додатково донатить відсоток з прибутку на потреби українського війська. Тобто ви тішите себе придбаною футболкою, ще й допомагаєте пришвидшити нашу неминучу перемогу.

Якщо ви ще не знаєте як підтримати українську індустрію моди, то ось вам огляд молодих вітчизняних брендів. Перемагаймо на всіх фронтах разом!

«Keep style» – молодий стрітвер-бренд, заснований 2013 року дизайнер кою Лерою Кутковою як локальний виробник футболок та світшотів. Ребрендинг відбувся у 2018 році: тоді творці представили свою першу повноцінну колекцію.

«Насправді «Keepstyle» – це не про одяг. Це про ком’юніті людей, які поділяють спільні цінності та хочуть робити важливі речі», – стверджують засновники.

Команда від початків порушувала у своїх колекціях важливі теми: використання пластику, що не розкладається (2019, «Serious Collection»), локальний туризм (2020, «Local Voyage»), інтернет-залежність («Error»), розумне споживання («Maker»). Також бренд брав участь у благодійному проєкті «HappyToday», що висвітлював проблеми дискримінації людей з розладами аутистичного спектру. А нещодавно вони випустили свою нову патріотичну колекцію.

Інший виробник «Siyai» – це бренд романтичного та кежуал-одягу, який несе у світ яскравість та індивідуальність. Його ідея: ти можеш підкорити будь-які вершини, коли щасливий та енергійний, з вогнем в очах.

Бренд створив повноцінну колекцію «Standwith Ukraine». В одязі використано барви нашого прапора. Додатковий ніжно-молочний колір робить убрання безумовно тендітним та елегантним.

Щороку перелік неповторних українських брендів розширюється. Ви маєте змогу не тільки бути в трендах, а й придбати саме те, що завжди з приємністю носитимете. Наші бренди творяться з душею! Будьте особливими і самодостатніми, цікавтеся рідною модою, допомагайте рідній економіці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company