Віртуальний центр допомоги переселенцям

Українські переселенці, які перебувають у країнах Європи, зможуть дистанційно та оперативно отримати необхідну інформацію про отримання статусу тимчасового захисту або інші правові підстави перебування на території іншої держави, про допомогу із житлом і ресурсами підтримки з працевлаштування для українців, про ведення бізнесу в 7-ми країнах ЄС та як згодом зробити релокейт в Україну. Міністерство цифрової трансформації України повідомило у Телеграмі, що запускає інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр «Дія. Бізнес».

Поки що, на час реалізації пілотного проєкту, фахівці центрів «Дія. Бізнес» консультуватимуть українців у Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Запити з інших країн ЄС розглядатимуться індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в межах України.

Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів: 080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України), +48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків із території країн ЄС, плата за дзвінки – відповідно до умов тарифного плану оператора).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company