З подіума на передову

Війна змусила багатьох українців підлаштовуватися під нову реальність. Так сталося і з майстерною кравчинею Анною Павлусь. Замість елегантних суконь вона тепер шиє бронежилети.

До війни Анна допомагала людям втілювати свої фантазії, віднайти власний стиль, підкреслити особисті принади. Заснувавши власний бренд «Anris», вона радувала випускниць вишуканими жіночними сукнями, спортсменів – яскравими спортивними костюмами, рідних та друзів – швидкою та якісною роботою.

Дизайнерка моделювала роботи в 3D, а потім, після кількох годин-днів праці зі швейною машинкою, віддавала клієнтам готову «фантазію». Якихось пів року тому, втілюючи проєкт «Fashion Inclusia» від «Групи активної реабілітації», моделі в дизайнерських сукнях майстрині дефілювали подіумом «Ukrainian Fashion Week 2021». А нині військові у бронежилетах від Анни долають заміновані поля.

Як зізнається сама Аня, шити замість суконь спеціальні військові комплекти виявилося не так вже й важко, бо ще у 2015 році допомагала нашим хлопцям на передовій. Майстриня налагодила контакт із волонтерами та військовими, виробляє бронежилети на замовлення. Щиро сподівається, що її робота допоможе зберегти не одне життя. А коли здобудемо перемогу, Анна Павлусь знову почне дивувати Україну і світ авторським вишуканим убранням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company