Запланували шанувати

Кабінет міністрів на своєму засіданні 17 лютого затвердив план заходів на 2021-2025 роки із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомив у власному Телеграм-каналі представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан. 

План передбачає щороку в День пам’яті Героїв Небесної сотні 20 лютого та у День Гідності й свободи 21 листопада проводити у Києві, обласних центрах, в інших населених пунктах меморіальні, урочисті, культурні, музейні, а в установах освіти і культури – національно-патріотичні заходи; покладати квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, подіям Революції гідності та борцям за незалежність України.

Планом також передбачено опрацювати питання про взяття на облік, внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, охорону об’єктів культурної спадщини, пов’язаних із подіями Революції Гідності. Згадується і про забезпечення проєктування, будівництва і функціонування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності в Києві, і про надання Меморіалу приміщень для облаштування інформаційного центру, тимчасових експозицій та фондосховища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company