Житло від «холостяка»

Відомий танцюрист та зірка реаліті-шоу «Холостяк» Максим Чмерковський разом із батьком Олександром започаткували в США проєкт допомоги Україні «Baranova 27». Благодійна організація Чмерковського називається саме так, бо до еміграції він жив у Одесі за аналогічною адресою.

Один із головних напрямів діяльності проєкту — спорудження модульного містечка Баранова «Village» у Львівській області для українців, які були змушені залишити свої будинки через повномасштабне російське вторгнення.

Повідомляється, що перші 10 будинків вже побудовано та відправлено в Україну. Сім’ї заселять туди вже через кілька тижнів.
«Ми у правильному місці та часі! — запевняє Максим Чмерковський, –  Це величезний та дуже важливий проєкт для всіх нас, і я не можу дочекатися, коли перші сім’ї в Україні оселяться у наших будинках! Кожен будинок прибуде «під ключ»: у ньому є холодильник, плита, комплекти постільної білизни, засоби гігієни, ваучери на харчування та інше».

Створює такі оселі турецька компанія, найбільша в Європі та друга у світовому рейтингу з будівництва модульних будинків. До реалізації цього проєкту долучилося Посольство України в Турецькій Республіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company