Через Київ – до успіху

 

Втретє Національну оперу України віддають талановитому юнацтву,  учасникам Міжнародного  фестивалю-конкурсу «Гран-прі Київ», який  відбуватиметься у столиці з 24 по 26 березня.

На мистецький змаг з’їдуться понад 300 молодих виконавців класичного танцю із десяти країн світу. Значну підтримку фестивалю надає благодійний фонд «Об`єднання світових культур»: оплачує конкурсантам вартість дороги та проживання.

Як зауважив директор конкурсу народний артист України Набухіро Терада, попередні фестивалі «Гран-прі Київ» привернули увагу українців до хореографії і надали можливість талановитим молодим вихованцям заявити про себе, потрапити у найкращі балетні трупи. Цього року на переможців чекають стажування в театрах Канади і США, курси-навчання в Норвегії, Франції, Німеччині, а володар  гран-прі візьме участь у гастролях Національного оперного театру.

Сам Набухіро Терада – приклад яскравого успіху на українській балетній сцені. Його мати, викладач Кіотської хореографічної школи, відправила сина навчатися балетного мистецтва саме до України. Після закінчення Київського хореографічного училища він став солістом Національної опери, згодом отримав Міжнародну премію імені Сержа Лифаря. Нині Терада – художній керівник своєї київської «альма-матер». Саме його вихованці візьмуть участь у виставі «Ла Пері» всесвітньо відомого артиста балету криворіжця Володимира Малахова,  який уже приїздив на репетиції. Вперше поставлена у Торонто, «Ла Пері» нині з успіхом йде на сценах Віденської та Берлінської опер. Вистава стане завершальним акордом фестивалю. До слова, квитки на неї ще у вільному продажу.

«Гран-прі Київ» розпочнеться з  майстер-класу, який для молодих артистів проведуть метри балету. А потім конкурсанти змагатимуться у майстерності з хореографічних варіацій класичного танцю.

 Наш Міжнародний конкурс допоможе найталановитішим пройти дорогою власного успіху, –  переконана Тетяна Белецька, народна артистка України, художній керівник  Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company