Хто, якщо не я?

Повнометражний мультиплікаційний фільм «Мулан» кінокомпанії Walt Disney Pictures, на виробництво якого витратили 90 мільйонів доларів, з успіхом пройшов екранами світу 1998 року, зібравши понад 304,3 млн «вічнозелених».

Мультфільм змусив затамувавши дих, замріяно вдивлятись в анімаційну картинку не лише молодше покоління, а й дорослих. У центрі сюжету стрічки, знятої за середньовічною китайською поемою, головна героїня – дівчина Хуа Мулан. З міцною волею, наполегливістю, впевненістю у власних силах і своєї правоти, безстрашна оборонниця родини. Зрештою, Хуа Мулан врятувала від кочівників-гунів не лише рідних, а увесь Китай.

Потай від домашніх, перевдягнувшись у чоловіче вбрання, Мулан іде воювати, боронити рідну землю. В одну мить її буденне існування звичайної дівчини перетворилося на життя воїна, готового офірувати життя заради сім’ї та батьківщини. Навіть один невивірений крок неприпустимий, демаскування, розкриття її особистої таємниці загрожує дівчині смертю і ганьбою для всієї родини…

Перша народна китайська балада про войовницю Хуа Мулань, створена приблизно у VI столітті, вважається одним із кращих збережених північних юефу (жанр традиційної китайської ліричної поезії). Століттями цей епічний твір передавався від покоління до покоління, з вуст в уста. Чи існувала насправді така хоробра дівчина-воїн? Ніхто не може дати однозначної відповіді, є безліч версій, одну з яких оприлюднив портал TravelAsk:

«Вчені розходяться в думках щодо того, коли Мулан справді жила. Найстаріша письмова версія історії відноситься до ХІ століття. Однак, один із перших віршів, відомий як «Мулан ши», старіший ще на кілька століть. Більшість учених відносить ранні легенди про Мулан до епохи Північної Вей, яка тривала у 386-535 рр. Однак, є ті, хто вважає, що вона жила на початку правління династії Тан в VII столітті».

Успіх анімаційного фільму надихнув кінокомпанію Walt Disney Pictures через двадцять років повернутися до романтичної історії про дівчину-воїна. Режисером вже ігрової кіноверсії «Мулан» стала Нікі Каро. Складним був вибір головної героїні, бо дівчина, яка мала зіграти Мулан, окрім гарної зовнішності, мала володіти бойовими мистецтвами. Масштабний кастинг проходив цілий рік і на п’яти континентах. За інформацією американської преси, серед тисячі претенденток обрали китайсько-американську актрису, співачку та модель Лю Іфей.

Офіційний трейлер нової стрічки представили 2 лютого 2020 р.

Прем’єра довгоочікуваної кіноадаптації мала відбутися 26 березня, але через раптовий спалах пандемії свято перенесли на 24 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company