Київ – найрентабельніше європейське місто

Те, що світові експерти визнали столицю України привабливою для інвестицій, є важливим і позитивним сигналом для іноземних інвесторів про перспективність вкладати гроші в Київ та Україну. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з головним редактором видання Foreign Direct Investment Magazine Кортні Фінгар.

Зустріч з відбулася після церемонії нагородження переможців конкурсу видання Foreign Direct Investment Magazine «Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017», яка проходила в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах.

Журі конкурсу присудило столиці України приз «Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності». У цій номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург та Москву.

«Ми в fDI раді вручити нагороду місту Києву за рентабельність. Проте це не єдина його перевага. Київ має чудові IT-таланти та інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінене місто з точки зору туризму, ваше місто-прекрасне та чарівне,- наголосила Кортні Фінгар. – Люди нині більше знають про політику та геополітичні протистояння, але я вважаю, що дуже важливо, щоб це не кидало тінь на багато тих переваг, які мають міста. Ми вважаємо, що такі нагороди, як наша в fDI «Європейські міста і регіони майбутнього», якраз показують, що привабливого для інвесторів мають міста. І я переконана, що варто детальніше розглянути те, що може запропонувати Київ», – підсумувала головний редактор Foreign Direct Investment Magazine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company