Легенда танцю пішла у Небо

Не стало Григорія Чапкіса. Славетний хореограф, народний артист України, професор Київського університету імені Бориса Грінченка помер на 92-му році життя від ускладень, викликаних коронавірусною недугою.

Григорій Чапкіс почав танцювати десятилітнім. У 16 став професійним танцівником: його зарахували артистом балету Державного заслуженого академічного ансамблю танцю. З його легендарним керівником Павлом Вірським Григорій Чапкіс пропрацював пліч-о-пліч. Солістом ансамблю об’їздив понад 70 країн, виступав перед відомими главами держав, історичними постатями, примножуючи славу українського танцю. Після 26 років роботи у славетному ансамблі відкрив свою Школу танців Чапкіса. Багато років був постійним членом журі шоу «Танці з зірками» та головним танцмейстером Віденського балу.

Свої співчуття родині Григорія Чапкіса висловив ректор Київського університету імені Бориса Грінченка академік Віктор Огнев’юк. «Це велика втрата для університету, а також для всієї країни», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.